مرکز دندانپزشکی یارا
درباره ما بیشتر بدانید

کلینیک دندانپزشکی یارا

کلینیک دندانپزشکی یارا توسط دندانپزشک مجرب دكتر يسرا صفيعي با شعار لبخند بدون محدودیت تاسیس شده است. کلینیک یارا درمان های دندانپزشکی خود را بر پایه مفهوم دندانپزشکی دیجیتال در  تهرانپارس ارائه می دهد.

تیم کلینیک دندانپزشکی یارا

دندانپزشکان ما

دکتر یسرا صفیعی

درباره دکتر یسرا صفیعی

سال ١٣٨٦ در رشته دندانپزشكي با رتبه برتر از دانشگاه شهيد بهشتي فارغ التحصيل شدم و به مدت ١٦ سال در اين زمينه در مطب شخصي و كلينيك هاي خصوصي و دولتي متعددی مشغول به خدمت به مردم عزيز بوده ام. من در طي اين سالها با شركت در دوره هاي تخصصي متعددي مانند ايمپلنت ، زيبايی ، ليزر و …. سطح علمي خود را بالا نگه داشته ام تا در كنار سالها تجربه بهترين درمان را به مراجعين عزيز هديه بدم و با توجه به تبحر در اكثر درمانهاي دندانپزشكي اين تضمين را به بيمارانم بدهم كه با توجه به شرايط بهترين درمان را دريافت مي‌كنند.

دکتر یسری صفیعی
dentist4 about pic4

Jack Moore

Dental prosthetists

Elit non lorem elit risus ligula in pharetra donec id mauris duis odio aptent quam maecenas litora tempor interdum suscipit interdum senectus mi quam curabitur.

ارائه انواع مختلف خدمات بهداشت دهان و دندان در کلینیک دندانپزشکی یارا

مهمترین عنصر سازنده خدمات دندانپزشکی ما این است که بیماران با رضایت کلینیک ما را ترک کنند. در داخل کلینیک؛ علاوه بر خدمات دندانپزشکی عمومی، خدمات دندانپزشکی در زمینه های ایمپلنتولوژی، ارتودنسی طراحی لبخند، پدودنتیکس (دندانپزشکی کودکان)، درمان لثه (پریودنتولوژی)، پروتز، دندانپزشکی زیبایی و ریشه (درمان کانال) ارائه می شود.

تشخیص و درمان

حفظ سلامت دهان و دندان جامعه در پرتو دانش آکادمیک و تکنولوژی روز به کمک دانش تخصصی وتجربه همواره اولویت ماست.

چشم انداز کلینیک دندانپزشکی یارا

 در مفهوم دندانپزشکی دیجیتال، رضایت بیمار به عنوان هدف اولیه در درمان های دندانپزشکی پایدار با رویکرد درمانی فردی، اقدامات پیشگیرانه و توصیه های درمانی مناسب قرار داده می شود.

ما در کلینیک دندانپزشکی یارا مفتخریم که بهترین خدمات و مراقبت های دندانپزشکی را در تهرانپارس به بیماران خود ارائه می دهیم. کلینیک ما توسط دکتر یسرا صفیعی، دندانپزشک مجرب و با تجربه، تأسیس شده است.

ما در کلینیک دندانپزشکی یارا بر این باوریم که هر بیمار شایسته مراقبت های تخصصی و دلسوزانه است و تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر مراجعه به کلینیک یارا یک تجربه مثبت است. ما از آخرین فناوری و تکنیک‌های دندانپزشکی در تهرانپارس استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بیمارانمان بهترین مراقبت پزشکی ممکن را دریافت می‌کنند و ما محیطی راحت و آرام را برای تمامی مراجعین خود فراهم کنیم.

اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی هستید که نیازهای شما را در اولویت قرار دهد، کلینیک دندانپزشکی یارا اولین جایی است که باید مراجعه کنید.

 

خدمات کلینیک دندانپزشکی یارا در تهرانپارس:

ما در کلینیک دندانپزشکی یارا طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را برای رفع نیازهای بیماران خود ارائه می دهیم. خدمات ما عبارتند از:

دندانپزشکی عمومی:

دندانپزشکی زیبایی:

دندانپزشکی ترمیمی:

گواهینامه ها و افتخارات

سوالات متداول

1چه چیزی کلینیک دندانپزشکی یارا را از سایر کلینیک های دندانپزشکی تهرانپارس متمایز می کند؟

در کلینیک دندانپزشکی یارا، ما آسایش و رفاه بیماران خود را بیش از هر چیز در اولویت قرار می دهیم. ما در تلاش هستیم تا محیطی دلپذیر و آرام برای همه افرادی که به کلینیک ما مراجعه می کنند ایجاد کنیم و متعهد به ارائه مراقبت های شخصی و دلسوزانه هستیم.

2در اولین بازدید از کلینیک دندانپزشکی یارا چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

در اولین ملاقات خود با دکتر صفیعی و تیم متخصصان دندانپزشکی ما برای یک معاینه جامع دندانپزشکی ملاقات خواهید کرد. ما سلامت دهان و دندان شما را ارزیابی خواهیم کرد و در مورد نگرانی ها یا اهدافی که ممکن است داشته باشید صحبت خواهیم کرد. از این مرحله به بعد، ما یک برنامه درمانی شخصی متناسب با نیازهای شما ایجاد خواهیم کرد.

3دلیل انتخاب کلینیک دندانپزشکی یارا

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا باید کلینیک دندانپزشکی یارا را برای نیازهای مراقبت از دندان خود انتخاب کنید. اولاً، ما آسایش و رفاه بیماران خود را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهیم. ما در تلاش هستیم تا محیطی دلپذیر و آرام برای همه افرادی که به کلینیک ما مراجعه می کنند ایجاد کنیم.

 ما طیف گسترده ای از خدمات دندانپزشکی را برای رفع نیازهای بیماران خود ارائه می دهیم، از جمله دندانپزشکی عمومی، دندانپزشکی زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی. بنابراین، اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی هستید که نیازهای شما را در اولویت قرار دهد، به کلینیک دندانپزشکی یارا مراجعه کنید.  

نظرات کاربران

مراجعین ما درباره ما چه میگویند؟

 • پگاه کاشفی
  یک کلینیک عالی که کار خود را به خوبی انجام می دهد. از لبخند و صمیمیت شما بسیار سپاسگزارم 🌸🌸🌸
  پگاه کاشفی
 • حامد زمانی
  خانم صفيعي یک دندانپزشک عالی هست. او سال هاست که تمام مشکلات دندان های من را حل می کند. ارتباط او با بیمارانش نیز بسیار مثبت است. من آنقدر از برنامه های دندانپزشکی می ترسیدم که هرگز نمی توانم بدون همراه به کلینیک بروم، اما اکنون خیلی راحت تنها می روم زیرا به او اعتماد کامل دارم.
  حامد زمانی
 • شایان رستگار
  من کاملاً از کار خانم دکتر صفيعي خوشحالم. او بسیار دقیق و منظم است. او دقیقاً همان کاری را انجام داد که من می خواستم انجام دهد. اگر دندان های عالی می خواهید به شدت توصیه می کنم به این کلینیک مراجعه کنید.
  شایان رستگار
 • ثریا محبی
  اکثر مواقع جایی برای قرار دادن ماشین در مقابل آن وجود دارد، کاملاً مشخص است که تیم حرفه ای هستند.
  ثریا محبی
دندانپزشکی در تهرانپارس
دریافت نوبت

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید