54354354
خدمات کلینیک دندانپزشکی یارا

با خدمات ما آشنا شوید

کلینیک دندانپزشکی یارا

خدمات ما

4382748372
دندانپزشکی اطفال

سلامت دندان کودک پایه و اساس، لبخند فرزندان شما در آینده است. با خدمات دندانپزشکی اطفال کلینیک یارا، کودکان شما یک ماجراجویی هیجان انگیز را به سمت بهداشت دهان و دندان آغاز می کنند. در این بخش ما خدمات دندانپزشکی اطفال درجه یک کلینیک یارا را معرفی می کنیم که به طور تخصصی برای کودکان شما طراحی شده است.

laminet
ترمیم و زیبایی دندان

خدمات ترمیم و زیبایی دندان ما نه تنها نگرانی های زیبایی شما را رفع می کند، بلکه سلامت دهان و دندان شما را نیز در اولویت قرار می دهد. با خدمات ترمیم و زیبایی دندان دندانپزشکی یارا مانند لمینت دندان، روکش دندان و .... لذت یک لبخند زیبا و سالم را دوباره تجربه کنید.

implant
جراحی فک و صورت

با جراحی فک و صورت در دندانپزشکی یارا از ترکیب تخصصی دندانپزشکی و زیبایی نهایت استفاده را ببرید. تیم متخصصان ما در اصلاح مشکلات دهان ودندان شما برای دستیابی به تقارن و زیبایی مدنظر شما تخصص دارند. هدف ما در جراحی فک و صورت، جوان سازی ظاهر و افزایش اعتماد به نفس شماست، در حالی که اطمینان حاصل می کنیم که سلامت دندان شما در اولویت قرار دارد.

483294893284
جراحی لثه

به کمک جراحی لثه در دندانپزشکی یارا، سلامت دهان و دندان خود را احیا کنید. حتی اگر با عفونت لثه، بیماری پریودنتال دست و پنجه نرم کنید، روش های تخصصی ما راه حلی جامع در زمینه جراحی لثه ارائه می دهد.

porotez
پروتز دندان

پروتزهای دندانی دندانپزشکی یارا تغییرات بی نظیری را در لبخند شما ایجاد می کنند که فراتر از زیبایی، عملکرد این دندان ها را نیز تضمین می کند. از توانایی جویدن، صحبت کردن و خندیدن به کمک پروتز های دندان نهایت لذت را ببرید، زیرا پروتز دندان دندانپزشکی یارا فرم و عملکرد را درکنار یکدیگر ارائه می دهد.

asab keshi
درمان کانال ریشه

دندانپزشکان ماهر ما در ارائه درمان کانال ریشه برای بازیابی و حفظ سلامت دندان شما تخصص دارند. درمان ریشه یک روش بسیار مهم است که عفونت های ریشه دندان را برطرف می کند و از عوارض احتمالی عفونت دندان جلوگیری می کند. رهایی از درد دندان را با درمان ریشه تخصصی دندانپزشکی یارا تجربه کنید.

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

کودکان ممکن است هنگام مراجعه به دندانپزشک احساس ترس و اضطراب شدید داشته باشند و دندانپزشکی اطفال با بیهوشی کلینیک یارا تجربه دندانپزشکی بدون ترس و نگرانی را تضمین می کند. دندانپزشکی اطفال با بیهوشی مراقبت های دندانپزشکی کودکان را تجربه کنید.
راحتی دندانپزشکی اطفال دندانپزشکی یارا را با بیهوشی تجربه کنید. رویکرد کودک محور ما مراقبت های دندانی بدون اضطراب و مقرون به صرفه را تضمین می کند و لبخندی درخشان و سالم به فرزند شما می بخشد.

ادامه مطلب »
عصب کشی دندان اطفال

عصب کشی دندان اطفال

درکلینیک دندانپزشکی یارا درمان عصب کشی دندان بدون درد و تضمینی ارائه می شود. رویکرد تخصصی ما نسبت به کودکان شما، مراقبت های دندانی بدون درد و کم هزینه را تضمین می کند.

ادامه مطلب »
فلورایدتراپی

فلورایدتراپی در دندانپزشکی یارا

به کمک فناوری پیشرفته فلورایدتراپی دندانپزشکی یارا، مینای دندان خود را بازسازی کنید، از ایجاد لکه جلوگیری کنید و در هزینه های دندانپزشکی خود صرفه جویی کنید. به هزاران مراجعه کننده راضی کلینیک ما بپیوندید که به کمک خدمات دندانپزشکی یارا پیشرفت های قابل توجهی را در سلامت دندان خود تجربه کرده اند.

ادامه مطلب »
فیشورسیلانت دندان

فیشورسیلانت دندان: محافظت از لبخند شما

با نگرانی های خود در مورد پوسیدگی دندان خداحافظی کنید. فیشورسیلانت در دندانپزشکی یارا با ایجاد یک لایه محافظ روی دندان، از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند و سلامت دندان شما را تضمین می کند. سیلانت دندان در دندانپزشکی یارا از موادی ساخته می شود که به طور یکپارچه با دندان های شما ترکیب شوند و ظاهر طبیعی این دندان ها را حفظ می کند.

ادامه مطلب »
روکش دندان در تهرانپارس
مقالات

روکش دندان در تهرانپارس

هنگامی که صحبت از بهبود ظاهر دندان های شما می شود، کلینیک دندانپزشکی یارا  راه حل فوق العاده ای را در زمینه دندانپشکی زیبایی ارائه می

ادامه مطلب »
دندانپزشک ترمیمی و زیبایی عالی
درمان ریشه

عصب کشی در تهرانپارس

اگر تابه‌حال درد تپنده ای روی دندان خود تجربه کرده اید، ناراحتی که این درد می‌تواند به همراه داشته باشد، می تواند غیر قابل تحمل باشد.

ادامه مطلب »
54938594385

بیماری لثه

درمان جامع بیماری لثه را در دندانپزشکی یارا تجربه کنید. درمان بیماری لثه با التهاب، خونریزی و درد لثه مقابله می کند و سلامت لثه شما را بازیابی می کند. با درمان به موقع لثه در دندانپزشکی یارا از افتادن دندان های خود جلوگیری کنید.

ادامه مطلب »
43092304930249

افزایش طول تاج دندان

با لبخند لثه ای خداحافظی کنید. افزایش طول تاج به ایجاد یک ظاهر متعادل و زیبا در لبخند شما کمک می کند. افزایش طول تاج دندان می تواند بافت اضافی لثه را درمان کند و زیبایی دندان های شما را بیشتر به نمایش بگذارد. همین امروز با ما تماس بگیرید تا با بهترین قیمت افزایش طول تاج دندان را انجام دهید.

ادامه مطلب »
48932894839284

ترمیم دندان چیست؟ انواع آنها

از آسیب بیشتر به دندان های خود جلوگیری کنید. روش‌های ترمیم ما ساختار طبیعی دندان شما را حفظ می‌کند و دندان را با کمترین آسیب به دندان طبیعی انجام می دهد. ترمیم دندان در دندانپزشکی یارا نه تنها زیبایی دندان های شما را تضمین می کند، بلکه زیبایی دندان های شما را نیز افزایش می دهد.

ادامه مطلب »
جراحی دندان عقل

جراحی دندان عقل

جراحی دندان عقل از مشکلات احتمالی ناشی از دندان عقل نهفته مانند شلوغی و عفونت جلوگیری می کند. مراحل جراحی دندان عقل توسط دندانپزشکی یارا کاملاً بدون درد انجام می پذیرد و سلامتی شما را در طول جراحی تضمین می کند.

ادامه مطلب »
34209403920493

جرم گیری دندان

جرم گیری در دندانپزشکی یارا به طور کامل پلاک و تارتار روی دندان شما را از بین می برد و از مشکلات دندانی آینده شما جلوگیری می کند. جرم گیری دندان لبخند شما را درخشان می کند و به شما اعتماد اعتماد به نفس این را می دهد تا بدون محدودیت لبخند بزنید. تکنیک های جرم گیری و بروساژ ما سلامت لثه های شما را ارتقا می دهد و از مشکلاتی مانند التهاب لثه جلوگیری می کند.

ادامه مطلب »
طراحی لبخند چیست

طراحی لبخند چیست؟ (روش های ترمیمی)

با طراحی لبخند در دندانپزشکی یارا به هارمونی کامل در لبخند خود برسید. متخصصان دندانپزشکی زیبایی ما همه جزئیات لبخند شما را در نظر می گیرند تا محدودیت های لبخند زدن را از پیش روی شما بردارند.

ادامه مطلب »
329849328493

روکش تمام سرامیکی

اوج دندانپزشکی زیبایی را با روکش تمام سرامیکی در دندانپزشکی یارا تجربه کنید. روکش تمام سرامیکی به طور یکپارچه با دندان های طبیعی شما ترکیب شوند و ظاهر لبخند شما را بهبود بخشند. این نوع روکش های سرامیکی استحکام و دوام فوق العاده ای را ارائه می دهند و لبخندی ماندگار و زیبا را به شما هدیه می دهند.

ادامه مطلب »
549334859435894

پروتز های دندانی (دندان مصنوعی)

پروتزهای دندانی دندانپزشکی یارا تغییرات بی نظیری را در لبخند شما ایجاد می کنند که فراتر از زیبایی، عملکرد این دندان ها را نیز تضمین می کند. از توانایی جویدن، صحبت کردن و خندیدن به کمک پروتز های دندان نهایت لذت را ببرید، زیرا پروتز دندان دندانپزشکی یارا فرم و عملکرد را درکنار یکدیگر ارائه می دهد.

ادامه مطلب »
483928493824

همه چیز در رابطه با کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان با کیفیت می تواند قیمت مناسبی نیز داشته باشد. دندانپزشکی یارا کامپوزیت دندان را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. کامپوزیت دندان در دندانپزشکی یارا با در نظر گرفتن تمام جزئیات لبخند شما انجام می شود و ظاهری زیبا و طبیعی را ارائه می دهد.

ادامه مطلب »
54654564565

پروتز

نوعی دندان مصنوعی است که برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده شده و ساخته شده‌اند تا به راحتی در دهان بیمار قرار بگیرند و لبخند و عملکرد جویدن را بازیابی کنند.اطلاعات بیشتر

83928493289493

درمان کانال ریشه

درمان ریشه که به آن عصب کشی دندان نیز می گویند، درمانی است که به دلایل مختلف برای ترمیم دندان های پوسیده یا عفونی استفاده می شود.اطلاعات بیشتر

PRICING

Dental treatment price list

Dental Implants $500-1500
Dental Veneers (per tooth) $100-800
Dental Crown $200-1400
Tooth Extraction $50-350
Teeth Cleaning $30-180
Scaling and Root Planing $120-1400
Silver Amalgam Dental Fillings $20-220
Teeth Bonding $100-800
Root Canal $400-2100
پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

1من از مراجعه به دندانپزشک می ترسم، آیا در ارتباط با ترس دندانپزشکی من راه حلی ارائه می دهید؟

بسیاری از مراجعان کلینیک ما حتی از معاینه دندانپزشکی می ترسند. آسایش و راحتی شما اولویت اصلی ما در ارائه خدمات دندانپزشکی است و مطب ما به شیوه ای طراحی شده است که بتوانید با نهایت آرامش، ویزیت خود را انجام دهید. روش های پزشکی مانند، اکسید نیتروژن نیز برای راحتی و آرامبخشی  در کلینیک یارا ارائه می شود.

2من به طور منظم مسواک می زنم، اما دهان من بوی بدی میدهد. آیا می توانید درباره این مشکل به من کمک کنید؟

میلیون ها نفر با وجود مسواک زدن منظم با بوی بد دهان دست و پنجه نرم می کنند. در این قسمت لیستی از روش های مختلف درمان بوی بد دهان ارائه شده است که می تواند مشکل را برطرف کند:

  • دو بار مسواک زدن در روز
  • نخ دندان کشیدن
  • تمیز کردن زبان
  • جرمگیری و تمیز کردن دندان

با این حال، اگر بهداشت دهان ودندان شما کامل باشد و مشکل همچنان ادامه داشته باشد، می‌توانیم راه‌حل‌های دیگری را نیز ارائه دهیم. ابتدا، می‌توانیم یک ابزار پلاستیکی به نام اسکراپر زبان پیشنهاد کنیم که تجمع باکتری‌ روی زبان شما را کاهش می دهد  و بوی بد را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

در نهایت، ممکن است بوی بد دهان به یک مشکلات سیستمیک یا داخلی مانند عفونت یا بیماری زمینه‌ای مرتبط باشد.

3روکش دندان چیست؟

اگر پزشک شما روکش دندان را به شما توصیه کرده باشد، احتمالاً دندان شکسته یا پوسیده نیاز به ترمیم شدن دارد. پوسیدگی در دندان شما ساختار سالم دندان را از بین می برد.

روکش دندان روش درمان است که از مواد مختلف مانند سرامیک و زیرکونیا برای ترمیم دندان آسیب دیده استفاده می کند. از نظر زیبایی و ظرافت این دندان با دندان های طبیعی هیچ فرقی ندارد.

4بهترین گزینه درمانی در دندانپزشکی زیبایی که به من پیشنهاد می دهید؟

 بیشتر افراد دوست دارند لبخند زیبایی داشته باشند زیرا اولین چیزی است که دیگران در مورد شما به آن توجه می کنند، لبخند شماست. ممکن است در طراحی لبخند به چند تغییر جزئی نیاز داشته باشید یا نگرانی هایی داشته باشید که نیاز به توجه بیشتری دارند. برای برخی از بیماران میتوان با درمان های ساده دندانپزشکی زیبایی مانند سفید کردن دندان یا کامپوزیت دندان طراحی لبخند را انجام داد. برای دسته دیگری از بیماران، نیاز به انجام روکش، ایمپلنت و لمینت سرامیکی در دندانپزشکی زیبایی داریم.

5از دست دادن دندان چه تاثیری روی زیبایی لبخند من می گذارد؟

از دست دادن دندان، رنگ لبخند شما را تیره تر می کند و دهان شما کوچکتر و باریکتر به نظر می رسد. عملکرد دندان ها حین جویدن کاهش می یابد و عملکرد دندان ها با از دست دادن حتی یک دندان تحت تأثیر قرار می گیرد. وقتی دندانی را از دست می دهید، با جویدن متفاوت و فشار دادن به قسمت های مختلف دهان، این کمبود دندان را جبران می کنید. از دست دادن دندان می تواند باعث جابجایی دندان های دیگر شما، ایجاد شکاف و فضا  و حتی ممکن است باعث شکستگی دندان شود که منجر به از دست دادن دندان دیگر شما نیز می شود.

6آیا کشیدن دندان های عقل ضروری است؟

دندان عقل، دندان هایی هستند که در قسمت پشت دهان قرار دارند و به دلیل محل قرار گیری، این دندان ها مستعد پوسیدگی هستند. از آنجایی که هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید "قطعاً باید دندان عقل کشیده شود"، اما این دندان ها اغلب مشکلاتی را برای بیماران ایجاد می کنند. در مواردی که به دلیل محدودیت فضا این دندان نمی تواند بیرون بیاید، ممکن است در فواصل زمانی متناوب باعث عفونت و درد در آن ناحیه شود. علاوه بر این، دندان عقل ممکن است در باز و بسته کردن دهان مشکل ایجاد کند. بنابراین معاینه دندانپزشک برای کشیدن این دندان ضروری است.

7آیا سفید کردن دندان مضر است؟

سفید کردن دندان به طور کلی پس از معاینه دندانپزشک هیچ ضرری ندارد. وقتی سفید کردن دندان به کمک ژل ها و دستگاه های باکیفیت انجام شود، هیچ آسیبی برای افراد با دندان و لثه سالم ایجاد نمی کند.

8طول عمر هر مسواک چقدر است؟

هر مسواک باید 3 ماه یکبار تعویض شود. استفاده طولانی مذت از مسواک باعث آسیب های جبران ناپذیری به سلامت دهان و دندان شما می شود.

9آیا ایمپلنت دندانی مضر هستند؟

درمان ایمپلنت دندان ، به عنوان بهترین گزینه جایگزینی دندان از دست رفته شناخته می شود.

تشخیص صحیح، دانش و تجربه کافی پزشک، شرایط مناسب، تیم و تجهیزات با کیفیت، همه در کنار هم نتایج بسیار موفقی را در درمان ایمپلنت دندان به ارمغان می‌آورند.

 

10طراحی لبخند چگونه انجام می شود؟

پس از عکس برداری پانورامیک و معاینه دقیق داخل دهانی، درمان های مورد نیاز بیمار مشخص می شود و با گرفتن عکس های داخل دهانی و صورت از بیمار، اندازه گیری های داخل دهانی انجام می شود.

همراه با اندازه گیری های انجام شده، از صورت بیمار عکس گرفته می شود تا وضعیت ظاهری لب، دندان ها و لثه ها مشخص می شود و طراحی لبخند مطابق با انتظار بیمار انجام می شود.

 

11بهترین سن برای مسواک زدن دندان کودکان از چه سنی است؟

کودکان باید از 3 تا 4 سالگی، مسواک زدن را شروع کنند. در مراحل اولیه مسواک زدن، همراهی والدین به شکل گیری عادات بهداشت دهان و دندان کمک بسیار زیادی می کند.
به یاد داشته باشید که اولین معاینه دندانپزشکی کودکان به اندازه زمان شروع مسواک زدن اهمیت دارد.

12آیا دارو های بی حسی مضر هستند؟

داروهایی که برای بی حس کردن دندان ها استفاده می شود، مانند هر دارویی که برای درمان بیماری های مختلف  استفاده می شود، در صورت مصرف بیش از حد مورد نیاز می تواند مضر باشد. اثرات جانبی داروهای نسل آخر بی حسی بسیار کاهش یافته است. این دارو های بی حسی را می توان بدون هیچ نگرانی تزریق کرد و هیچ اثر جانبی روی بدن ندارد.

13چند بار باید در روز مسواک بزنیم؟

 3 بار مسواک زدن در روز بهترین روش رعایت بهداشت دهان و دندان است ولی به طور کلی دوبار مسواک زدن در روز ضروری است. به این نکته کلیدی باید توجه داشته باشید که مسواک زدن خوب مهمتر از تعداد دفعات مسواک زدن است.

14آیا می توانم از آنتی بیوتیک برای درمان التهاب دندان استفاده کنم؟

استفاده از آنتی بیوتیک یک روش درمانی بسیار ساده است و این درمان باید با تصمیم پزشک باشد، بدون مشورت پزشک نباید از این دارو استفاده کرد.

برای درمان التهاب دندان خود، اولین اقدامی که اید انجام دهید مراجعه به دندانپزشک است. پزشک در صورت نیاز به شما دارو های مسکن و آنتی بیوتیک را تجویز خواهد کرد.

15آیا جرمگیری برای دندان مضر است؟

جرمگیری وقتی به روش صحیحی انجام شود، هیچ ضرری ندارد. اگر جرمگیری دندان به طور منظم انجام نشود باعث بیماری های له و حتی از دست دادن دندان می شود.

16آیا روش درمانی جایگزین برای افرادی که نمی خواهند از پروتز استفاده کنند وجود دارد؟

در دندانپزشکی مدرن ، برای جایگزین دندان از دست رفته اولین انتخاب ایمپلنت دندان است. ایمپلنت بهترین جایگزین دندان مصنوعی برای افرادی است که نمی خواهند از پروتز دندان استفاده کنند.

17برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد ایمپلنت باید با چه کسی تماس بگیریم؟

دندانپزشک شما بهترین فرد برای این کار است. اگر تصمیم به کاشت ایمپلنت دارید، دندانپزشکان کلینیک یارا پس از تشخیص مناسب بودن شرایط دهان و دندان، مراحل درمانی شما را آغاز می کنند.  

18دلیل استفاده از تیتانیوم در ایمپلنت چیست؟

تیتانیوم عنصری است که به خوبی با استخوان فک بیماران پیوند می خورد و بالاترین مقبولیت بافتی را از سوی بدن دارد. پس از کاشت دندان، تیتانیوم به بخشی از بدن شما تبدیل می شود. این ویژگی حداکثر دوام را برای ایمپلنت فراهم می کند.

دندانپزشکی در تهرانپارس
دریافن نوبت

جهت دریافت نوبت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید